Ohjaajat ja valmentajat

Taru Nikkinen

taru.nikkinen@lappeenrannanvoimistelijat.fi

Seuran päätoiminen ammattivalmentaja ja valmennusvastaava

K1, K2, K3 ja K4 kilparyhmät

Sofia Hanninen

sohvi.hanninen@gmail.com

K3 vastuuvalmentaja, K2, K1, K4, harrastetytöt Hopea, harrastetytöt Kulta

Suvi Luusua

suvi.luusua@gmail.com

K1, K2, K3, harrastetytöt Hopea, harrastetytöt Kulta

Juuso Havia

juuso.havia@gmail.com

Kisapojat, Aikuisten telinevoimistelu

Erkka Kiljunen

erkka.kiljunen@gmail.com

Kisapojat, Kuutit jatko

Linus Peltonen

linus.peltonen1@gmail.com

Kisapojat, Aikuisten telinevoimistelu

Roosa Balk

roosa.balk@icloud.com

Harrastetytöt Kupari, Harrastetytöt Pronssi, Tytöt Edistyneet, K4

Laura Suninen

suninen.laura@gmail.com

Harrastetytöt Kupari, Harrastetytöt Pronssi

Sara Keituri

keituri.sara@gmail.com

Tytöt Alkeet 1 ja 2, Tytöt Jatko 1 ja 2

Silja Hanninen

hanninen.silja@gmail.com

Kuutit Jatko

Linda Laine

linda.laine333@gmail.com

Tytöt Alkeet 1, Jatko 1, Edistyneet

Venla Rantanen

venran@hotmail.com

Tytöt Alkeet 2, Jatko 2

Iitu Salakka

iitusal@hotmail.com

Kuutit Lappeen koulu, FreeGym 3 Lappeen koulu

Hanna Ropo

hanna.ropo@gmail.com

Kuutit Kahilanniemi 1 ja 2

Oona Roisko

oona.roisko@gmail.com

Kuutit Kahilanniemi 1 ja 2 K1, K2

Julius Huotari

juliushuotari@gmail.com

Kuutit Lappeen koulu, FreeGym 3 Lappeen koulu, FreeGym 1, 2 ja Edistyneet, Pojat

Samu Könönen

samu.kononen@gmail.com

FreeGym 2 ja Edistyneet

Eero Pulkkinen

postiaeerolle@gmail.com

Volttiryhmä, FreeGym 1, Pojat

Juho Valjakka

FreeGym 1, Pojat

Henna Laukkanen

K1