Ohjaajat ja valmentajat

Taru Nikkinen

taru.nikkinen@lappeenrannanvoimistelijat.fi / 040 1253854

Puhelinajat:

ma 15.30-17.30, ke 15.30-17.30, to 14-16 (ryhmäkyselyt ym.)

Roosa Balk

roosa.balk@icloud.com

K4, Harrastetytöt Kulta

Sofia Hanninen

sohvi.hanninen@gmail.com

K1, K2, K3, harrastetytöt Smaragdi

Oona Roisko

oona.roisko@gmail.com

K1, K2, K3

Suvi Luusua

suvi.luusua@gmail.com

K1, K2, K3, harrastetytöt Smaragdi

Silja Hanninen

hanninen.silja@gmail.com

K4, Harrastetytöt Kulta, Aikuiset

Hilma Malmi

hilma.malmi@icloud.com

Kuutit 1 ja 2, Kuutit jatko, Harrastetytöt Kulta

Erkka Kiljunen

erkka.kiljunen@gmail.com

Kisapojat, Harrastepojat, Aikuiset

Olivia Valkeapää

olivia.valkeapaa@icloud.com

Kuutit jatko, Harrastetytöt Kulta

Samu Könönen

samu.kononen@gmail.com

Freegym 2, Freegym edistyneet

Silja Roine

Apuohjaaja/ Kuutit 2

Olivia Ollikainen

olivia.ollikainen@lappee.fi

Harrastetytöt Kupari ja Pronssi, Kuutit Lappee, Freegym 3 Lappee

Anniina Kylliäinen

anniina.kylliainen@gmail.com

Tytöt alkeet 2, tytöt jatko 2, Harrastetytöt Hopea

Peppi Pyyhtiä

peppi.pyyhtia@gmail.com

Tytöt alkeet 2, tytöt jatko 2, Harrastetytöt Kupari ja Pronssi, Kuutit Lappee, Freegym 3 Lappee