Ohjaajat ja valmentajat

Taru Nikkinen

taru.nikkinen@lappeenrannanvoimistelijat.fi

Seuran päätoiminen ammattivalmentaja ja valmennusvastaava

K1, K2 ja K4 kilparyhmät

Henna Laukkanen

henna-laukkanen@hotmail.com

K1

Sofia Hanninen

sohvi.hanninen@gmail.com

K3, harrastetytöt Kulta

Oona Roisko

oona.roisko@gmail.com

K1, K2, K3

Suvi Luusua

suvi.luusua@gmail.com

K1, K2, K3, harrastetytöt Kulta

Silja Hanninen

hanninen.silja@gmail.com

K4, Kuutit jatko

Juuso Havia

juuso.havia@gmail.com

Kisapojat, Aikuisten telinevoimistelu

Riikka Jussila

riikka.jussila@phnet.fi

Kuutit Lappee, Freegym 3 Lappee, Kuutit 2

Hilma Malmi

hilma.malmi@icloud.com

Kuutit 1, Kuutit jatko

Erkka Kiljunen

erkka.kiljunen@gmail.com

Kisapojat, Harrastepojat, Freegym 1, Pojat

Elina Kivistö

elinaainojohanna@gmail.com

Kuutit Lappee, Freegym 3 Lappee, Kuutit 2

Olivia Valkeapää

olivia.valkeapaa@icloud.com

Kuutit jatko

Samu Könönen

samu.kononen@gmail.com

Harrastepojat, Freegym 2, Freegym edistyneet

Maria Miasnikova

maria.miasnikova@lappee.fi

Kuutit 2, Tytöt alkeet 1

Silja Roine

Apuohjaaja/ Kuutit 2

Roosa Balk

roosa.balk@icloud.com

Harrastetytöt Kupari, Pronssi ja Hopea, K4a

Laura Suninen

suninen.laura@gmail.com

Harrastetytöt Kupari, Pronssi ja Hopea

Ida Huhtala

ida.huhtala05@icloud.com

Harrastetytöt Kupari, Tytöt edistyneet

Olivia Ollikainen

olivia.ollikainen@lappee.fi

Harrastetytöt Kupari, Tytöt jatko1

Linda Laine

linda.laine333@gmail.com

Tytöt Alkeet 1, Jatko 1, Edistyneet

Anniina Kylliäinen

anniina.kylliainen@gmail.com

Tytöt alkeet 2, tytöt jatko 2

Julius Huotari

juliushuotari@gmail.com

Freegym 1, Pojat, Freegym 2, Freegym edistyneet

Peppi Pyyhtiä

peppi.pyyhtia@gmail.com

Tytöt alkeet 2, tytöt jatko 2